Учні тренувалися у наданні домедичної допомоги

30 квітня 2024 р. Переглядів: 37 RSS
Виховна робота

Цікаво і пізнавально пройшли навчально-тренувальні заняття з предмету «Захист України» (ОМЗ) в учнів 12 класу в центрі стимуляційного навчання ТДМУ ім.І.Я. Горбачевського. Учні тренувалися у наданні домедичної допомоги при раптовій зупинці серця «постраждалим» різних вікових категорій, закріпили практично алгоритм проведення серцево-легеневої реанімації, правила використання автоматичного зовнішнього дефібрилятора. Також практично закріпили навики домедичної допомоги при порушенні прохідності дихальних шляхів та інших невідкладних станах. Висловлюємо щиру подяку адміністрації та співробітникам ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського за розуміння і співпрацю. Особливо вдячні викладачу Бурбелі Емілії Ігорівні за організацію і активну допомогу у проведенні занять.