Проведена виховна година "Цікаві подорожі замками Львівщини"

29 березня 2023 р. Переглядів: 333 RSS
Виховна робота

Україна має древню і величну історію і культуру. Наша держава володіє величезним творчим потенціалом у всі віки створюючи цінності, які можуть стати предметом гордості та патріотизму.

Вихователями 10, 11 класів Фендич О.І., Змійовською Г.М. була проведена виховна година "Цікаві подорожі замками Львівщини".

Дана виховна година спрямована на всебічний розвиток учнів і має за мету ознайомити їх з історією старовинних замків, які входять до "золотої підкови" Львівщини - Олеського, Підгорецького, Золочівського замків. Знайомство з найцікавішими місцями України сприяє формуванню в учнів духовної єдності поколінь, виховує повагу до культури та історії своєї держави, що є основою складовою патріотичного виховання молоді.