До вихованців школи завітав християнський театр фонду «Братерство без кордонів – Україна»

24 грудня 2019 р. Переглядів: 956 RSS

Дирекція школи-інтернату, педагогічний колектив, учні та батьки щиро вдячні Благодійному фонду «Братерство без кордонів – Україна» за співпрацю у рамках Програми «Турбота про дитину», яка включає в себе фізичну, емоційну, духовну та освітню допомогу дітям, що проживають у школах-інтернатах.

23 грудня 2019 року до вихованців закладу черговий раз завітав християнський театр фонду, який представив лялькову виставу «Блаженні чисті серцем». Вистави морально-духовного змісту наші учні мають можливість через співпрацю з ББК переглядати кожного року двічі. Це сприяє формуванню у дітей та молоді високоморальних якостей, патріотичної та громадянської свідомості, ціннісних орієнтирів, які ведуть людину шляхом пізнання Істини, Добра, Любові і Краси.

Після перегляду вистави всі учні отримали подарункові набори. Очі дітей світилися радістю і добротою. Ми віримо в те, що наші вихованці у майбутньому будуть продовжувати творити добрі справи за прикладом своїх меценатів.

Щиро вітаємо всіх, хто творить добро і долучається до становлення особистості дитини з особливими освітніми потребами, з Новим 2020--им роком та Різдвом Христовим!

Хай Новий рік увійде у ваші оселі з добром і радістю, злагодою і достатком, з надією і натхненням для нових здобутків!

Нехай ці величні зимові свята, як і всі дні наступного року, будуть щедрими на любов і доброту, взаєморозуміння і повагу, а Різдвяна Зоря запалить у ваших серцях вогонь віри, надії і впевненості у здійсненні найзаповітніших бажань.

Хай ваше життя осяє Боже благословення, а оптимізм утвердить вас на подальші добрі справи.